UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma wódy, nie ma terapii. Proste. Wtedy nie ma meneli a są narkomani którzy sięgają po inne używki otepiajace. Nie ma czego mierzyć.
Nie ma wódy, nie ma terapii. Proste. Wtedy nie ma meneli a są narkomani którzy sięgają po inne używki otepiajace. Nie ma czego mierzyć.