UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem zaskoczony postawą elbląskich radnych. Tylko cztery panie radne są za zakazem, brawo. Elbląg jawi się jak Miasto pijaków i seniorów też często pijących, a radni nie chcą podpaść swoim wyborcom i nie mają odwagi. Wiem już, że na tych 21 radnych nie należy ponownie głosować, bo pewnie tęsknią za czasami gdy Prezydentem Elbląga był Pan Gburzyński, a wódkę mozna było kupić nawet w sklepie meblowym.