UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ? Alkohol tylko dla tych co wracają z 3 zmiany lub kończą zmianę 2
alkoholik o
kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ? Alkohol tylko dla tych co wracają z 3 zmiany lub kończą zmianę 2
alkoholik o