UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ? Alkohol tylko dla tych co wracają z 3 zmiany lub kończą zmianę 2

alkoholik o

Anuluj