A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jedzmy razem PRYNCE POLO drodzy Państwo bo mamy meeeega mocne karty
@umbra - To trzeba by nowe tory polozyc, ale na to trzeba bardzo duzo kasy.1km torow to kolo 10milionow
Nie ma się co dziwić, że w Polsce (i w Elblągu) źle się dzieje, jak "władze" kupują z publicznych środków tramwaje zza granicy, w tym przypadku z Turcji, zamiast produkowanych przez Polskie firmy. Dotyczy to wszystkiego, począwszy od drzewek z Niemiec (Warszawa), tramwajów z Turcji (Elbląg), pociągów pendolino od najbardziej skorumpowanej korporacji na świecie, to samo dotyczy sklepów, wszędzie biedronki, lidle, zamiast polskich marek. Ręce opadają.
@Róża .M. - Bo tańszy i ma lepszą ofertę. A nasi są drodzy i mają w..... ie polskiego klienta.
Nasze firmy jak zwykle konkurencyjne aż płacz bierze. Jakim cudem TURCY są tańsi od polskiej firmy?. Bo Polska firma robi byle co a każe sobie płacić jak za extra towar dając byle co i byle jak. Takie są realia. W dodatku Turkom się opłaciło wysyłać towar przez kawał świata a nasi na miejscu i g.... o oferowali,
@Elmoooo - Elmo ja wiedzialem ze jestes inny ale ty masz babe jak slonia to sie nie dziwie
"władze" kupują (... ) zza granicy. Powiem ci że nawet najwięksi patrioci w Pislamskiej Partii Ludowej nie jeżdżą polskimi Izerami. Pisowscy rolnicy nie chcieli polskiego Ursusa. Pisowscy rolnicy nie chcą też polskich nawozów gdyż wolą rosyjskie. Pisowski prezydent wybrał niemieckie auto. Pisowskie wojsko wybrało samoloty z Koreii... Tacy to są patrioci którzy niszczą kraj
Spokojnie to tylko Elblągowi ≈ 100 milionów dofinansowania. Czy mogło być gorzej - brak niskoemisyjnych pojazdów w mieście to byłoby przemieszczanie się w kłębach i oparów ? No wtedy trochę jak inwestowanie w ekologie dla samych wiatraków - w wentylacje ? Ale te to jakieś tam tramwajki nie są, bardziej chyba jak metro (pięcioprzegubowe)
Patrioci robią zakupy na rynku a nie centrum handlowym, noszą poskie marki, jeżdżą polską motoryzacją, ,słuchają disco polo. Tylko kto wyrywa sobie z ręki tą duńską karkówkę w promocji w biedzie, kto się szlaja po ogrodach jak tam ani jednego punktu z polską odzieżą, na parkingu co drugie auto to niemieckie, rolnicy strajkowali a tam ani jednego traktora polskiej produkcji, same John deer, New holland, tacy wszyscy patrioci
@Anegdota - Tylko na RYNKU jest tak samo drogo jak w sklepie albo jeszcze drożej.