Wybrany wątek opinii

Nie ma się co dziwić, że w Polsce (i w Elblągu) źle się dzieje, jak "władze" kupują z publicznych środków tramwaje zza granicy, w tym przypadku z Turcji, zamiast produkowanych przez Polskie firmy. Dotyczy to wszystkiego, począwszy od drzewek z Niemiec (Warszawa), tramwajów z Turcji (Elbląg), pociągów pendolino od najbardziej skorumpowanej korporacji na świecie, to samo dotyczy sklepów, wszędzie biedronki, lidle, zamiast polskich marek. Ręce opadają.
(2025.09.24)
"władze" kupują (... ) zza granicy. Powiem ci że nawet najwięksi patrioci w Pislamskiej Partii Ludowej nie jeżdżą polskimi Izerami. Pisowscy rolnicy nie chcieli polskiego Ursusa. Pisowscy rolnicy nie chcą też polskich nawozów gdyż wolą rosyjskie. Pisowski prezydent wybrał niemieckie auto. Pisowskie wojsko wybrało samoloty z Koreii... Tacy to są patrioci którzy niszczą kraj
Fałszywi patrioci (2025.09.24)
Powrót do komentarzy