UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma się co dziwić, że w Polsce (i w Elblągu) źle się dzieje, jak "władze" kupują z publicznych środków tramwaje zza granicy, w tym przypadku z Turcji, zamiast produkowanych przez Polskie firmy. Dotyczy to wszystkiego, począwszy od drzewek z Niemiec (Warszawa), tramwajów z Turcji (Elbląg), pociągów pendolino od najbardziej skorumpowanej korporacji na świecie, to samo dotyczy sklepów, wszędzie biedronki, lidle, zamiast polskich marek. Ręce opadają.