Wybrany wątek opinii

.. Podpisał umowę na dostawę 10 tramwajów z tureckim prpducentem... Tramwaje - tak, a po co nam turecki producent?t ..
Róża .M. (2025.09.24)
@Róża .M. - Bo tańszy i ma lepszą ofertę. A nasi są drodzy i mają w..... ie polskiego klienta.
Cynik (2025.09.24)
Powrót do komentarzy