UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nasze firmy jak zwykle konkurencyjne aż płacz bierze. Jakim cudem TURCY są tańsi od polskiej firmy?. Bo Polska firma robi byle co a każe sobie płacić jak za extra towar dając byle co i byle jak. Takie są realia. W dodatku Turkom się opłaciło wysyłać towar przez kawał świata a nasi na miejscu i g.... o oferowali,

Zgroza