UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasze firmy jak zwykle konkurencyjne aż płacz bierze. Jakim cudem TURCY są tańsi od polskiej firmy?. Bo Polska firma robi byle co a każe sobie płacić jak za extra towar dając byle co i byle jak. Takie są realia. W dodatku Turkom się opłaciło wysyłać towar przez kawał świata a nasi na miejscu i g.... o oferowali,

Zgroza

Anuluj