UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nasze firmy jak zwykle konkurencyjne aż płacz bierze. Jakim cudem TURCY są tańsi od polskiej firmy?. Bo Polska firma robi byle co a każe sobie płacić jak za extra towar dając byle co i byle jak. Takie są realia. W dodatku Turkom się opłaciło wysyłać towar przez kawał świata a nasi na miejscu i g.... o oferowali,
Zgroza