UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spokojnie to tylko Elblągowi ≈ 100 milionów dofinansowania. Czy mogło być gorzej - brak niskoemisyjnych pojazdów w mieście to byłoby przemieszczanie się w kłębach i oparów ? No wtedy trochę jak inwestowanie w ekologie dla samych wiatraków - w wentylacje ? Ale te to jakieś tam tramwajki nie są, bardziej chyba jak metro (pięcioprzegubowe)

zemsta!grubych

Anuluj