UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spokojnie to tylko Elblągowi ≈ 100 milionów dofinansowania. Czy mogło być gorzej - brak niskoemisyjnych pojazdów w mieście to byłoby przemieszczanie się w kłębach i oparów ? No wtedy trochę jak inwestowanie w ekologie dla samych wiatraków - w wentylacje ? Ale te to jakieś tam tramwajki nie są, bardziej chyba jak metro (pięcioprzegubowe)
zemsta!grubych