UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrioci robią zakupy na rynku a nie centrum handlowym, noszą poskie marki, jeżdżą polską motoryzacją, ,słuchają disco polo. Tylko kto wyrywa sobie z ręki tą duńską karkówkę w promocji w biedzie, kto się szlaja po ogrodach jak tam ani jednego punktu z polską odzieżą, na parkingu co drugie auto to niemieckie, rolnicy strajkowali a tam ani jednego traktora polskiej produkcji, same John deer, New holland, tacy wszyscy patrioci
Anegdota