36
22.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skarbonka bez dna już więcej nie da wyciągnąć kasy
Bzsfssassslm (2025.09.22)

info

1  
  0
@obibok - Nie wiem skąd masz takie dane, ale ja znam kogoś kto był w stanach, i w New York jest 51 radnych, natomiast z naszego podwórka, wieś która ma prawa miejskie, czyli Krynica Morska w której w sumie zamieszkuje ok.1300 mieszkańców ma radnych aż 15.
okoniowaty (2025.09.22)
A gdzie ten cennik w załączeniu¿?????
Mieszkaniec Elbląga (2025.09.22)

info

5  
  0
pod linkiem jest strategia rozwoju miasta, a nie cennik śmieci !
lipka (2025.09.22)

info

4  
  0
Ja tu tylko przytocze slowa pewnego niemieckiego agenta z PO z roku 2023:, ,Moje przekonanie, że już po 100 dniach ludzie będą mieli więcej, w sklepach będzie taniej i w każdym polskim domu będzie lepiej ma gruntowne pokrycie w naszych kompetencjach i obliczeniach". Od tych slow minelo juz dobre 700 dni i jak widac wtedy okłamał polakow poniewaz wszystko jest coraz drozsze. PO tych 700 dniach mamy podwyzki kosztow zycia na kazdym szczeblu. Oplaty za smieni, za energie elktryczna oplaty za przeglad okresowy auta to wszystko zdrozalo.
Deratyzacja (2025.09.22)
@Deratyzacja - wracaj płaczku na info-do domu
(2025.09.22)
W załączniku taki bełkot że nawet peowcy nie wiedzą o co chodzi. Nieudolny rząd i samorząd walą podwyżki i nazywają to strategią rozwoju nieudaczniki.
(2025.09.22)

info

9  
  4
Nie pokrywa kosztów a PGK I ZUO zamykają rok na plusie to wysokim
Wagabunda (2025.09.22)

info

5  
  0
2 śmietniki po 120l (mój i sąsiada). Ja zapełniam mój śmietnik śmieciami i koniec. Mój sąsiad zapełni swój śmietnik i otoczy go jeszcze 5 workami śmieci. Czyli ja płacę za śmieci sąsiada (w ciągłych podwyżkach). Dlaczego śmieciarze zabierają te worki? Niech to zgłaszają. Dlaczego nikt tego nie kontroluje?
(2025.09.22)
Często NEby wsiadają w swoje wieśwageny i podrzucają śmieci, ciuchy, opony dlatego dla nich podwyżki o 100 %
Hhh (2025.09.22)

info

2  
  0