Wybrany wątek opinii

2 śmietniki po 120l (mój i sąsiada). Ja zapełniam mój śmietnik śmieciami i koniec. Mój sąsiad zapełni swój śmietnik i otoczy go jeszcze 5 workami śmieci. Czyli ja płacę za śmieci sąsiada (w ciągłych podwyżkach). Dlaczego śmieciarze zabierają te worki? Niech to zgłaszają. Dlaczego nikt tego nie kontroluje?
(2025.09.22)
masz w artykule napisane jak BYK - śmieci komunalne nie podrożeją to co wszczynasz niepotrzebną awanturę, a poza tym w workach sąsiad zapewne ma odpady selektywne więc po co to jątrzenie
grześ z elbląga (2025.09.22)
Powrót do komentarzy