36
22.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nareszcie wszyscy kombinatorzy i cwaniacy zapłacą uczciwe pieniądze i przestaną kombinować ( kasują inwestora za odpady a do zuo najchętniej by oddali za darmo zarówno firmy transportowe jak i drobni prywaciarze)
grześ z elbląga (2025.09.22)

info

3  
  0
masz w artykule napisane jak BYK - śmieci komunalne nie podrożeją to co wszczynasz niepotrzebną awanturę, a poza tym w workach sąsiad zapewne ma odpady selektywne więc po co to jątrzenie
grześ z elbląga (2025.09.22)
@Pisflacja tak wygląda - Coraz więcej placi się za smieci a sami musimy wozić tekstylia ale ie każdy ma samocod worek z tekstyliamji w tramwaj albo taryfa i za co płacimy czy nie można dać kontenera na tekstylia tylko trzeba jeździ na drugi koniec miasta i że 2km iść zeby oddać
(2025.09.22)
@Pisflacja tak wygląda - pis nie rzadzi blisko dwa lata, pretensje do swoich wybrancow teraz skoro przez ten czas nic nie zrobili
Anty (2025.09.22)
@Anty - Powiedz mi fachofcu z pis jaki wplyw ma cena prądu na inflację? Jaki wplyw ma zatrudnianie księży w urzędach skarbowych? Tylko w 2025 r. rząd Polski musiał pożyczyć prawie 300 mld aby pokryć straty dokonone przez pis
pis to stan umysłu (2025.09.23)
Wróciła PO wiec wrociła drozyzna!
Chester (2025.09.23)

info

3  
  2