A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nareszcie wszyscy kombinatorzy i cwaniacy zapłacą uczciwe pieniądze i przestaną kombinować ( kasują inwestora za odpady a do zuo najchętniej by oddali za darmo zarówno firmy transportowe jak i drobni prywaciarze)
masz w artykule napisane jak BYK - śmieci komunalne nie podrożeją to co wszczynasz niepotrzebną awanturę, a poza tym w workach sąsiad zapewne ma odpady selektywne więc po co to jątrzenie
@Pisflacja tak wygląda - Coraz więcej placi się za smieci a sami musimy wozić tekstylia ale ie każdy ma samocod worek z tekstyliamji w tramwaj albo taryfa i za co płacimy czy nie można dać kontenera na tekstylia tylko trzeba jeździ na drugi koniec miasta i że 2km iść zeby oddać
@Pisflacja tak wygląda - pis nie rzadzi blisko dwa lata, pretensje do swoich wybrancow teraz skoro przez ten czas nic nie zrobili
@Anty - Powiedz mi fachofcu z pis jaki wplyw ma cena prądu na inflację? Jaki wplyw ma zatrudnianie księży w urzędach skarbowych? Tylko w 2025 r. rząd Polski musiał pożyczyć prawie 300 mld aby pokryć straty dokonone przez pis
Wróciła PO wiec wrociła drozyzna!