A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Pisflacja tak wygląda - I odsetek chorób umysłowych, jak widać też.
@Pisflacja tak wygląda - Jak zwykle za PO: piniędzy ni ma i nie będzie....
@Pisflacja tak wygląda - A jakoś nie pamiętasz, że od prawie dwóch lat wszyscy się uśmiechamy?
@Bezproblemowy - I bardzo dobrze ze się wszyscy uśmiechamy bo przez osiem lat rządów Kato prawicy wszyscy mieli depresję oraz zrujnowane kieszenie oraz puste portfele. Dziś jesteśmy szczęśliwi i mamy nareszcie więcej pieniędzy na swoich kontach. Tak trzymać i za Donalda Tuska trzeba się modlić a nie jak Trump się modli za Łukaszenkę.
@Bezproblemowy - Powodów do zmartwień jakie przysparzał PiS nie mamy. Wzrost gospodarczy ruszył. Inflacja spadła. A Ty możesz tylko powtarzać po Śliwce, że ludziom żyje się gorzej.
Co z butelkami/puszkami które trafią do żółtych śmietników po 1 października ? Myślę o możliwości odzyskania za nie kaucji.
"I bardzo dobrze ze się wszyscy uśmie" - i znowu wszystkie zajady poszły się..... ze śmiechu hahaha....
To kartele napiszą o sobie to samo, gigantyczny interes, żyła złota. A nie ma to nic wspólnego z tematem artykułu.
Jak to co? Wyborcy prawicy je wyjmą z tych kontenerów i sprzedadzą w sklepie. Oni się nie uśmiechają. Maja zajady od śmiechu..
To co bije po kieszeni Ciebie i każdego Kowalskiego to akurat masz ukryte, nie kaucje są problemem, ale horrendalne opłaty produktowe zbierane od każdego opakowania. Całe to BDO. Raz płacisz haracz Sprzedającemu za każdy karton, folię a po raz drugi kasowany jesteś wrzucając do samo do śmietnika.