UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

2 śmietniki po 120l (mój i sąsiada). Ja zapełniam mój śmietnik śmieciami i koniec. Mój sąsiad zapełni swój śmietnik i otoczy go jeszcze 5 workami śmieci. Czyli ja płacę za śmieci sąsiada (w ciągłych podwyżkach). Dlaczego śmieciarze zabierają te worki? Niech to zgłaszają. Dlaczego nikt tego nie kontroluje?