UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tu tylko przytocze slowa pewnego niemieckiego agenta z PO z roku 2023:, ,Moje przekonanie, że już po 100 dniach ludzie będą mieli więcej, w sklepach będzie taniej i w każdym polskim domu będzie lepiej ma gruntowne pokrycie w naszych kompetencjach i obliczeniach". Od tych slow minelo juz dobre 700 dni i jak widac wtedy okłamał polakow poniewaz wszystko jest coraz drozsze. PO tych 700 dniach mamy podwyzki kosztow zycia na kazdym szczeblu. Oplaty za smieni, za energie elktryczna oplaty za przeglad okresowy auta to wszystko zdrozalo.

Deratyzacja