UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

2 śmietniki po 120l (mój i sąsiada). Ja zapełniam mój śmietnik śmieciami i koniec. Mój sąsiad zapełni swój śmietnik i otoczy go jeszcze 5 workami śmieci. Czyli ja płacę za śmieci sąsiada (w ciągłych podwyżkach). Dlaczego śmieciarze zabierają te worki? Niech to zgłaszają. Dlaczego nikt tego nie kontroluje?


Anuluj