UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Często NEby wsiadają w swoje wieśwageny i podrzucają śmieci, ciuchy, opony dlatego dla nich podwyżki o 100 %
Hhh
Często NEby wsiadają w swoje wieśwageny i podrzucają śmieci, ciuchy, opony dlatego dla nich podwyżki o 100 %
Hhh