UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W załączniku taki bełkot że nawet peowcy nie wiedzą o co chodzi. Nieudolny rząd i samorząd walą podwyżki i nazywają to strategią rozwoju nieudaczniki.
W załączniku taki bełkot że nawet peowcy nie wiedzą o co chodzi. Nieudolny rząd i samorząd walą podwyżki i nazywają to strategią rozwoju nieudaczniki.