UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W załączniku taki bełkot że nawet peowcy nie wiedzą o co chodzi. Nieudolny rząd i samorząd walą podwyżki i nazywają to strategią rozwoju nieudaczniki.


Anuluj