A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Efekty są takie, że tworzą się organizacje pozarządowe i od razu oczekują, że dostaną kasę "bo chcą działać" i najlepiej tak, żeby nie trzeba było się rozliczać.
@JurekBasiaEla - A skąd w tobie osobo tyle zawiści? Czy ten brak znajomości exela aż tak ci przeszkadza? Czy masz aż taką silną potrzebę mówić nieprzychylnie o kimś komu dano jakąś szansę? Pamiętaj, żółć nie służy zdrowiu...
,nigdy nie chciałbym wskoczyć na stanowisko osoby uprzednio zdegradowanej, dość słabo to wygląda moralnie
fajnie mu podziękowali za lata pracy ! tylko pracować wśród gryzipiórków i wyrywać sobie wzajemnie piórka ! tragedia
W PO nie ma moralności. Patrz suszyzab, patrz jurij motorówka patrz babcia w laczkach. Ci ludzie powinni odejść z życia politycznego jak i publicznego. Nie można im dawać żadnych kierowniczych stanowisk ani miejsca w parlamencie czy samorządzie. Wszędzie zawiedli.
czytając ten artykuł przypomniały się czasy wielkiego mobbera i spółki ! fuj
@AntyEswipyitympodobnebzdury - Mogłeś aplikować na stanowisko, no ale... hmmm, yhhhh, yyyyy, no tak. Pilnuj swojej roboty, choć wątpię że jakąkolwiek wykonujesz.
Tusk wiele razy był łapany na bezczelnych kłamstwach, lecz jego wypieranie się wypowiedzi o „Trumpie zwerbowanym przez Rosjan” to nowy poziom tuskowych kłamstw. On przecież dobrze wie, że nagranie tej wypowiedzi jest na jego własnym kanale na YouTube.
A mimo to dziś bez zawahania kłamał na konferencji.
Dla Tuska kłamstwo to naturalny odruch. - - -
/Przykre, że są w Polsce osoby które Tuskowi jeszcze wierzą - jakie świadectwo one wystawiają sobie wśród rodziny i znajomych?/
Najwięcej do powiedzenia mają kozie bobki z wielkimi kompetencjami i kwalifikacjami zajmujące intratne stanowiska.
Gratulacje. Wspaniała Osoba. Rzetelna i kompetentna. Powodzenia