UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W PO nie ma moralności. Patrz suszyzab, patrz jurij motorówka patrz babcia w laczkach. Ci ludzie powinni odejść z życia politycznego jak i publicznego. Nie można im dawać żadnych kierowniczych stanowisk ani miejsca w parlamencie czy samorządzie. Wszędzie zawiedli.

Lustfer