Wybrany wątek opinii
Ona nic nie potrafi, nadrabia tzw gébà. Nie poradzila sobie na stanowisku przydzielajac lidzi do dps to wcisneli ją do pozarządowych wszak "ma doświadczenie" i caly czas jest tam. Pół roku w zusie pracowala po znajomosci przed urzędem, tez nie dala tam rady. No śmiechu warte. A pan Pietrzak ładnie zdegradowany. A czemu po znajomości obsadzona? Powinien byc konkurs itd
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
@AntyEswipyitympodobnebzdury - Zazdrościsz ?
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Nie madziu nie mam czego, a ty
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@AntyEswipyitympodobnebzdury - Nie jedyny urząd do którego wciska się "z doświadczeniem".
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@AntyEswipyitympodobnebzdury - Mogłeś aplikować na stanowisko, no ale... hmmm, yhhhh, yyyyy, no tak. Pilnuj swojej roboty, choć wątpię że jakąkolwiek wykonujesz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3