Wybrany wątek opinii
,nigdy nie chciałbym wskoczyć na stanowisko osoby uprzednio zdegradowanej, dość słabo to wygląda moralnie
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
W PO nie ma moralności. Patrz suszyzab, patrz jurij motorówka patrz babcia w laczkach. Ci ludzie powinni odejść z życia politycznego jak i publicznego. Nie można im dawać żadnych kierowniczych stanowisk ani miejsca w parlamencie czy samorządzie. Wszędzie zawiedli.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2