Wybrany wątek opinii

,nigdy nie chciałbym wskoczyć na stanowisko osoby uprzednio zdegradowanej, dość słabo to wygląda moralnie
(2025.09.09)
W PO nie ma moralności. Patrz suszyzab, patrz jurij motorówka patrz babcia w laczkach. Ci ludzie powinni odejść z życia politycznego jak i publicznego. Nie można im dawać żadnych kierowniczych stanowisk ani miejsca w parlamencie czy samorządzie. Wszędzie zawiedli.
Lustfer (2025.09.09)
Powrót do komentarzy