UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@JurekBasiaEla - A skąd w tobie osobo tyle zawiści? Czy ten brak znajomości exela aż tak ci przeszkadza? Czy masz aż taką silną potrzebę mówić nieprzychylnie o kimś komu dano jakąś szansę? Pamiętaj, żółć nie służy zdrowiu...

Eneduerikefake