A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ona nic nie potrafi, nadrabia tzw gébà. Nie poradzila sobie na stanowisku przydzielajac lidzi do dps to wcisneli ją do pozarządowych wszak "ma doświadczenie" i caly czas jest tam. Pół roku w zusie pracowala po znajomosci przed urzędem, tez nie dala tam rady. No śmiechu warte. A pan Pietrzak ładnie zdegradowany. A czemu po znajomości obsadzona? Powinien byc konkurs itd
Mam dziwnie mało pozytywne nastawienie do tzw. organizacji pozarządowych, bo mam wrażenie, że są formą tworzenia płatnych etatów dla ich szefów na których pracują wolontariusze. Może jak bym przeczytał o realnych efektach ich działalności to bym trochę zmienił zdanie.
@AntyEswipyitympodobnebzdury - Zazdrościsz ?
Poprzednia władza w Elbląga kradła państwowe. Mocne oskarżenie.
Dziwny ruch. Po ponad 20 latach wyrzucają chłopa do innego działu czyli mieszkaniówki. Raczej nie jest to awans. Czyli albo podpadł, albo trzeba było znaleźć miejsce pracy dla tej pani. Ma w CV współpracę ze znanym senatorem od portu, czyli właściwa osoba.
Nie madziu nie mam czego, a ty
A gdzie epizod z ANS?
Popracuj w urzędzie to się przekonasz jakie cyrki tam się robi z etatami.
@AntyEswipyitympodobnebzdury - Nie jedyny urząd do którego wciska się "z doświadczeniem".