Wybrany wątek opinii

Mam dziwnie mało pozytywne nastawienie do tzw. organizacji pozarządowych, bo mam wrażenie, że są formą tworzenia płatnych etatów dla ich szefów na których pracują wolontariusze. Może jak bym przeczytał o realnych efektach ich działalności to bym trochę zmienił zdanie.
(2025.09.09)
Efekty są takie, że tworzą się organizacje pozarządowe i od razu oczekują, że dostaną kasę "bo chcą działać" i najlepiej tak, żeby nie trzeba było się rozliczać.
(2025.09.09)
To uklad cieple posadki. Bez plecak szlifowac trzeba na prywatkach. Te sztuczne niepotrzebnie etaty kpina.
(2025.09.10)
Powrót do komentarzy