Wybrany wątek opinii
Mam dziwnie mało pozytywne nastawienie do tzw. organizacji pozarządowych, bo mam wrażenie, że są formą tworzenia płatnych etatów dla ich szefów na których pracują wolontariusze. Może jak bym przeczytał o realnych efektach ich działalności to bym trochę zmienił zdanie.
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
Efekty są takie, że tworzą się organizacje pozarządowe i od razu oczekują, że dostaną kasę "bo chcą działać" i najlepiej tak, żeby nie trzeba było się rozliczać.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
To uklad cieple posadki. Bez plecak szlifowac trzeba na prywatkach. Te sztuczne niepotrzebnie etaty kpina.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1