45
09.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Haha konkursy? :) wazne miec plecak
(2025.09.10)
To uklad cieple posadki. Bez plecak szlifowac trzeba na prywatkach. Te sztuczne niepotrzebnie etaty kpina.
(2025.09.10)
Gratulacje Sylwia i powodzenia! Najlepszy wybór! :D
M.G. (2025.09.10)

info

4  
  2
Ale z czym wy macie problem? Ktoś został zdegradowany, może chciał, może się nie nadawał. Ktoś został awansowany, może ma potencjał. Po co od razu snuć teorie spiskowe albo wyrokować ze się nie nadaje, że się nie zna? Jak to mówiła Joasia Kołaczkowska- byłeś? widziałeś? Zluzujcie gacie, zawiść i zazdrość piękności i zdrowiu szkodzi; )
Cocosh (2025.09.10)

info

4  
  3
Pracy powiadasz... :)))
WielkiSzu (2025.09.10)