UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
,nigdy nie chciałbym wskoczyć na stanowisko osoby uprzednio zdegradowanej, dość słabo to wygląda moralnie
,nigdy nie chciałbym wskoczyć na stanowisko osoby uprzednio zdegradowanej, dość słabo to wygląda moralnie