UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W PO nie ma moralności. Patrz suszyzab, patrz jurij motorówka patrz babcia w laczkach. Ci ludzie powinni odejść z życia politycznego jak i publicznego. Nie można im dawać żadnych kierowniczych stanowisk ani miejsca w parlamencie czy samorządzie. Wszędzie zawiedli.

Lustfer

Anuluj