A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przy tych urzędasach i mało znaczącym prezydencie nic nie osiągniemy. Powtórka z rozrywki. Wróbla niemoc w nowym wydaniu
@Donosy to pisośliwki są najl - Oooo to ty chyba nie wiesz o donosach jakie PO pisało do UE na Polskę. Nie wiem czy jest coś gorszego. I głosowali za sankcjami na Polskę. Sprzedajność na maksa. Teraz też, zbiorniki na zapasową ropę strategiczne ale gdzie? Na terenie de. I jeszcze od nich będzie zależało kiedy nam wydadzą jak będzie potrzebna.
kumple nie dali ?
@Nielubiekaczek - Gdybyś miał choć jedną szarą komórkę to byś sprawdził kto zamówił ten pojazd i dla kogo docelowo był zamówiony, tęczowy były prezydent miał nim jeździć ale za krótko trwała jego kadencja żeby mógł skorzystać, szkoda:)
Stracony czas dla Elbląga.
Napisz ten wniosek koniecznie, chociaż uważam że w takich skrajnych i beznadziejnych przypadkach jak twój będzie odmowa bo to już nic nie zmieni
Bo Trzaskowski by był prezydentem gdyby pis nie sfałszował wyborów, a hołownia nie okazał się drugim kukizem. Sfałszowali tak teraz jak i 5 lat temu. Teraz przynajmniej wiadomo jak to zrobili.
skoro dabrowa jest w granicach miasta to chyba powinien byc tam poprowadzony chodnik? mamy 2025 rok halo
No to gratulacje za zajęcie prawie ostatniego miejsca! Takie duże miasto a nie ma komu napisać solidnie porządnego wniosku. Czym się zajmują ci tzw specjaliści, eksperci, koordynatorzy i inni fachowcy z ratusza? Masakra. Pozyskać pieniędzy nie potrafią, a te które mają to wydają na bzdury zamiast na inwestycje pierwszej potrzeby - ulice, chodniki, ścieżki rowerowe, budynki komunalne. Partaczom i nieudacznikom mówimy stanowcze NIE!
miastem zarzadzaja nieudacznicy z PO. I jak widac robia to strasznie nieudolnie. Marnuja potencjał miasta i celowo blokuja jego rozwoj. Inwestycje wieksze niz POstawienie kosza na nakretki z butelek nazywaja gigantomania.