A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W tej gów... burzy medialnej Twój głos rozsądku i prawdy nie przebije się, niestety... Czajka pieścił "urząd" zaledwie przez dwie godziny.
@Diecezja Sosnowiec - Po prostu: dureń
gdyby chodziło o olsztyn kasę by juz mieli. a Elbląg mają głęboko w &&&&&.
Niech się ktoś przejedzie raz dziennie tym odcinkiem na Dąbrowę! Dzieci i rowerzyści poboczem, zwierzyna wybiegającą wprost pod auta, zero oświetlenia, zero pobocza!! Tragedia!!!
Osiedle się rozrasta, zwłaszcza od kiedy jest park handlowy na Fromborskiej... Dąbrowa to nie wioska, to dzielnica Elbląga..
Dlaczego jeśli Dąbrowa jest dzielnica Elbląga (to jest miasto) to nie ma funduszy z miasta na wykonanie chodnika?!?!