UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo Trzaskowski by był prezydentem gdyby pis nie sfałszował wyborów, a hołownia nie okazał się drugim kukizem. Sfałszowali tak teraz jak i 5 lat temu. Teraz przynajmniej wiadomo jak to zrobili.


Anuluj