UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo Trzaskowski by był prezydentem gdyby pis nie sfałszował wyborów, a hołownia nie okazał się drugim kukizem. Sfałszowali tak teraz jak i 5 lat temu. Teraz przynajmniej wiadomo jak to zrobili.
Bo Trzaskowski by był prezydentem gdyby pis nie sfałszował wyborów, a hołownia nie okazał się drugim kukizem. Sfałszowali tak teraz jak i 5 lat temu. Teraz przynajmniej wiadomo jak to zrobili.