UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

miastem zarzadzaja nieudacznicy z PO. I jak widac robia to strasznie nieudolnie. Marnuja potencjał miasta i celowo blokuja jego rozwoj. Inwestycje wieksze niz POstawienie kosza na nakretki z butelek nazywaja gigantomania.

maksiu