UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
miastem zarzadzaja nieudacznicy z PO. I jak widac robia to strasznie nieudolnie. Marnuja potencjał miasta i celowo blokuja jego rozwoj. Inwestycje wieksze niz POstawienie kosza na nakretki z butelek nazywaja gigantomania.
maksiu