UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

miastem zarzadzaja nieudacznicy z PO. I jak widac robia to strasznie nieudolnie. Marnuja potencjał miasta i celowo blokuja jego rozwoj. Inwestycje wieksze niz POstawienie kosza na nakretki z butelek nazywaja gigantomania.

maksiu

Anuluj