UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Donosy to pisośliwki są najl - Oooo to ty chyba nie wiesz o donosach jakie PO pisało do UE na Polskę. Nie wiem czy jest coś gorszego. I głosowali za sankcjami na Polskę. Sprzedajność na maksa. Teraz też, zbiorniki na zapasową ropę strategiczne ale gdzie? Na terenie de. I jeszcze od nich będzie zależało kiedy nam wydadzą jak będzie potrzebna.