UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to gratulacje za zajęcie prawie ostatniego miejsca! Takie duże miasto a nie ma komu napisać solidnie porządnego wniosku. Czym się zajmują ci tzw specjaliści, eksperci, koordynatorzy i inni fachowcy z ratusza? Masakra. Pozyskać pieniędzy nie potrafią, a te które mają to wydają na bzdury zamiast na inwestycje pierwszej potrzeby - ulice, chodniki, ścieżki rowerowe, budynki komunalne. Partaczom i nieudacznikom mówimy stanowcze NIE!