A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@mieszczuch - Morska farma typu Off shore. Morska. Morska. Naucz się czytać, chamie.
@wrogie przejecie - Jak dotąd to szwindle tylko PISowskie znam i ten też
Pewnie, masz rację, lepiej płacić krocie za importowaną energię elektryczną z Niemiec, Szwecji, etc. , albo wytwarzać drogi prąd w elektrowniach opalających ruskim węglem!
"Naucz się czytać, chamie. " - a wiatraki "szmelcowate wg tv zarublika" Siemensa kupione przez PIS, a z chamem to nie wyskakuj za bardzo, ok.
@Najdroższy Prąd w Europie - Wystarczy nie zamykać naszych elektrowni węglowych. Polska węglem stoi. Po co kupować u obcych jak mamy swoją. Także nie wysyłać energii na Ukrainę za darmo! Niemcy się pozbywają wiatraków i odpalają elektrownie węglowe. Siemens ma problem pozbyć się wiatraków a rząd reprezentujący interesy Niemiec ma to kupić. A utylizacja przechodzi na nas.
@Precz z wiatrakami - ":Niemcy się pozbywają wiatraków i odpalają elektrownie węglowe. " - KŁAMIESZ
W ustawie było napisane ze o odległości decyduje gmina, ale nie może byc to mniej niż 500 metrów. Czyli mieszkancy gminy moga sobie ustalic liit wiekszy a nie moga mniejszego
@5 kolumna putina - Chory z nienawiści stary komuch, co popiera bratnia armię. Pusto w głowie. Polska musi wybudować 4 elektrownie atomowe żeby przestać korzystać z węgla. Hiszpanie nastawiali wiatraków i mają problemy z prądem. System energetyczny musi być stabilny. Niemiecki Siemens przypadkiem ma na zbyciu wiatraki, których Niemcy już nie chcą, gdyż wracają do węgla.