UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie, masz rację, lepiej płacić krocie za importowaną energię elektryczną z Niemiec, Szwecji, etc. , albo wytwarzać drogi prąd w elektrowniach opalających ruskim węglem!

Najdroższy Prąd w Europie

Anuluj