Wybrany wątek opinii

Poszli won z tym szmelcem
(2025.09.01)
Jak to "Poszli won z tym szmelcem" ? Przecież u Siemensa zalega 2500 sztuk tego szmelcu. Niemcy już nie chcą więc trzeba to gdzieś upchnąć. Uległy "nierząd" za wszelką cenę będzie chciał pomóc sOMsiadom.
(2025.09.01)
"Niemcy już nie chcą więc trzeba to gdzieś upchnąć" - ależ bredzisz zmyślanki w swojej tv zasłyszane - nie musisz myśleć - tv myśli za Ciebie
(2025.09.01)
Tutaj masz link do informacji prasowej PGE z 20 kwietnia 2023: www.gkpge.pl/grupa-pge/dla-mediow/komunikaty-prasowe/korporacyjne/oersted-i-pge-wybraly-siemens-gamesa-jako-dostawce-turbin-dla-jednego-z-etapow-morskiej-farmy-wiatrowej-baltica Kto wtedy rządził bo coś nie mogę sobie przypomnieć? Czy nie przypadkiem PiS? No popatrz brali od złego Niemca Siemensa.
mieszczuch (2025.09.01)
@mieszczuch - Morska farma typu Off shore. Morska. Morska. Naucz się czytać, chamie.
(2025.09.01)
"Naucz się czytać, chamie. " - a wiatraki "szmelcowate wg tv zarublika" Siemensa kupione przez PIS, a z chamem to nie wyskakuj za bardzo, ok.
Netkot (2025.09.01)
@Poszli won z tym szmelcem... Niemiecki szmelc? A wasz Batyr to zamówił sobie patriotyczną pisowską Izerę czy jakiś niemiecki szmelc? A waszą królową to czym wożą??? Ależ wy jesteście zakłamani
Hipokryci z pis (2025.09.01)
Powrót do komentarzy