Wybrany wątek opinii
Poszli won z tym szmelcem
Do moderacji
Odpowiedz
55
36
Jak to "Poszli won z tym szmelcem" ? Przecież u Siemensa zalega 2500 sztuk tego szmelcu. Niemcy już nie chcą więc trzeba to gdzieś upchnąć. Uległy "nierząd" za wszelką cenę będzie chciał pomóc sOMsiadom.
Do moderacji
Odpowiedz
44
33
"Niemcy już nie chcą więc trzeba to gdzieś upchnąć" - ależ bredzisz zmyślanki w swojej tv zasłyszane - nie musisz myśleć - tv myśli za Ciebie
Do moderacji
Odpowiedz
28
15
Tutaj masz link do informacji prasowej PGE z 20 kwietnia 2023: www.gkpge.pl/grupa-pge/dla-mediow/komunikaty-prasowe/korporacyjne/oersted-i-pge-wybraly-siemens-gamesa-jako-dostawce-turbin-dla-jednego-z-etapow-morskiej-farmy-wiatrowej-baltica
Kto wtedy rządził bo coś nie mogę sobie przypomnieć? Czy nie przypadkiem PiS? No popatrz brali od złego Niemca Siemensa.
Do moderacji
Odpowiedz
13
9
@mieszczuch - Morska farma typu Off shore. Morska. Morska. Naucz się czytać, chamie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
"Naucz się czytać, chamie. " - a wiatraki "szmelcowate wg tv zarublika" Siemensa kupione przez PIS, a z chamem to nie wyskakuj za bardzo, ok.
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
Do moderacji
Odpowiedz
8
13