UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu chodzi o to aby pisowcy mogli dalej sprowadzać węgiel z Rosji. Nic więcej. Pisowcy chcą wspierać bratnią gospodarkę rosyjską

5 kolumna putina

Anuluj