UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@5 kolumna putina - Chory z nienawiści stary komuch, co popiera bratnia armię. Pusto w głowie. Polska musi wybudować 4 elektrownie atomowe żeby przestać korzystać z węgla. Hiszpanie nastawiali wiatraków i mają problemy z prądem. System energetyczny musi być stabilny. Niemiecki Siemens przypadkiem ma na zbyciu wiatraki, których Niemcy już nie chcą, gdyż wracają do węgla.

bra