UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Najdroższy Prąd w Europie - Wystarczy nie zamykać naszych elektrowni węglowych. Polska węglem stoi. Po co kupować u obcych jak mamy swoją. Także nie wysyłać energii na Ukrainę za darmo! Niemcy się pozbywają wiatraków i odpalają elektrownie węglowe. Siemens ma problem pozbyć się wiatraków a rząd reprezentujący interesy Niemiec ma to kupić. A utylizacja przechodzi na nas.
Precz z wiatrakami