A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
muszę zgłosić żeby coś zgłosić.
"Niemcy już nie chcą więc trzeba to gdzieś upchnąć" - ależ bredzisz zmyślanki w swojej tv zasłyszane - nie musisz myśleć - tv myśli za Ciebie
Tutaj masz link do informacji prasowej PGE z 20 kwietnia 2023: www.gkpge.pl/grupa-pge/dla-mediow/komunikaty-prasowe/korporacyjne/oersted-i-pge-wybraly-siemens-gamesa-jako-dostawce-turbin-dla-jednego-z-etapow-morskiej-farmy-wiatrowej-baltica
Kto wtedy rządził bo coś nie mogę sobie przypomnieć? Czy nie przypadkiem PiS? No popatrz brali od złego Niemca Siemensa.
Kolejny POwski szwindel!
Infradźwięki są bardzo szkodliwe dla zdrowia.
500m nazywasz bliskim sąsiedztwem. Efekt migotania cienia, zazwyczaj kilka godzin rocznie. Ciemnogród. W mieście nigdy nie zapasa taka cisza, żeby zbliżyć się do decybeli łopat wiatraka. Znaleźli sobie wroga to no mają wroga w wiatrakach w ciemnogród tęskni za węglem tak?
A drogi ekspresowe też budować w odległości 700m od najbliższych zabudowań? Generują hałas wyższy niż wiatrak + spaliny dzień i noc. Z wiatrakami to Don Kichot walczył ale to była historia wyssana z palca na stronach powieści. Przecież przeciwnicy wiatraków argumenty biorą z opinii polityków, którzy walczą o głosy. Nic z podniesionych argumentów nie ma znaczenia. Kury się niosą, ptaków więcej zabijają koty. Z wiatrak to miał stać 500m od najbliższego zabudowania. Co nie oznacza od razu całego osiedla. Za myśliwych się weźcie niech w obrębie 700m od zabudowań nie mają prawa oddania strzału mp.
500m to niech se postawi Urschula razem z Donaldem... - tak najlepiej cztery tak z każdej strony.
Moim zdaniem wśród tych 200 uwag najwięcej osób upewnić się chce, czy jego ziemia uwzględniona jest do budowy wiatraka.150tys brutto od wiatraka rocznie piechotą nie chodzi.
Oczywiście że tak, dziwnym (?) trafem najbogatsze posiadłości są oddalone od wiatraków czy wież telefonii komórkowej i nikt im za płotem tego nie postawi. Przypadek ??