UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Poszli won z tym szmelcem... Niemiecki szmelc? A wasz Batyr to zamówił sobie patriotyczną pisowską Izerę czy jakiś niemiecki szmelc? A waszą królową to czym wożą??? Ależ wy jesteście zakłamani
Hipokryci z pis