UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Poszli won z tym szmelcem... Niemiecki szmelc? A wasz Batyr to zamówił sobie patriotyczną pisowską Izerę czy jakiś niemiecki szmelc? A waszą królową to czym wożą??? Ależ wy jesteście zakłamani

Hipokryci z pis

Anuluj