A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Hehe rodzinka na swoim
@Po Operacji - Pan Sowicki znany jest z uzdrawiania ludzi bo ma taki kaprys
Jak chcecie poczuć niezłe Kongo...
Tak moja mama też tam umarła i do tego kolejki po kilka godzin trzeba czekać
@Deng - Jakie pojedyncze przypadki? Twoja wizyta moze była pojedynczym przypadkiem zakończonym na szczęście dla Ciebie- pozytywnie Ciesz sie, zevprzezyles, gdyz jest duza ilość pokrzywdzonych pacjentów przez pana Ch. , a także przypadki śmiertelne. A Pani dyr naczelna od dawna nad tym nie panuje. Albo sie jest dyrektorem albo posłem, ponadto zabiera miejsce innym młodszym, gdyz dawno powinna być na emeryturze.
Nie o tym byl material TVP, a o czlowieku z SOR ze Szpitala Wojewodzkiego, ktory nie jest godzien nazywania go lekarzem, gdyz skrzywdził wielu pacjentów, a także (z tego sugerowały mecia) przyczynił się do śmierci jednego z nich. Ale Pani Gellert jest glucha i ślepa na tego typu sygnały- mozliwe, że bedac juz w wieku emerytalnym nie do końca daje rade zajmować stolek dyrektora szpitala i jednocześnie byc posłem. Ale za to kasa spływa z obu tych miejsc miesiac w miesiąc. Uśmiechnięta kolacja trwa wiec koleżance nie dadzą zrobic krzywdy
@Medium - Jesli Pani go lubi, to z pewnością Pani ocena nie jest pozbawiona obiektywizmu. Ponadto nie doznała Pani krzywdy, a jest wielu innych którzy cierpia z powodu zaniechania w udzielaniu pomocy medycznej przez tego pana. Niektórzy odeszli juz tego swiata przedwcześnie a inni borykac sie beda z dolegliwościami do końca zycia.
Ps. Dla mnie to nie jest wazne czy lubię lekarza czy nie. Istotne powinnobyc to, że ma on pomagać i njeść pomoc pacjentom.
Jaki lans, klapeczki na nogach
@Zatroskany pacjent - Największą barierą pomiędzy pacjentem i lekarzem jest narzucony system. Nie doznałam krzywdy? A skąd ten wniosek? Ten właśnie lekarz dał mi szansę, a ja z niej skorzystałam w porę, by uniknąć operacji. A już czułam, jak rąbek sukienki trafiał pomiędzy systemowe zębatki... Mam na swoim koncie całą masę złych rozpoznań, chybionych, wręcz zgubnych porad. Nie dyskutuję z nimi dopóty, dopóki nie ma zagrożenia życia.
Ci ludzie są opętani pieniędzmi nie zależy im na ludziach tym bardziej zdrowiu. To są systemowe marionetki są ja mury pochylone które niedługo się zawalą. Kiedyś oni będą potrzebowali pomocy i biorą to co zasiali. Bóg im odpłaci według ich uczynków. Nie wydawajcie osądów Bogu zostawmy sąd/