Wybrany wątek opinii
Pani Gelert powinna się zdecydować. Albo być w Elblągu i pilnować szpitala, albo lansować się w Sejmie.
Do moderacji
Odpowiedz
64
3
Jaki lans, klapeczki na nogach
Do moderacji
Odpowiedz
0
0