Wybrany wątek opinii

Pani Gelert powinna się zdecydować. Albo być w Elblągu i pilnować szpitala, albo lansować się w Sejmie.
(2025.08.27)
Jaki lans, klapeczki na nogach
Jagódka (2025.09.01)
Powrót do komentarzy