UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie o tym byl material TVP, a o czlowieku z SOR ze Szpitala Wojewodzkiego, ktory nie jest godzien nazywania go lekarzem, gdyz skrzywdził wielu pacjentów, a także (z tego sugerowały mecia) przyczynił się do śmierci jednego z nich. Ale Pani Gellert jest glucha i ślepa na tego typu sygnały- mozliwe, że bedac juz w wieku emerytalnym nie do końca daje rade zajmować stolek dyrektora szpitala i jednocześnie byc posłem. Ale za to kasa spływa z obu tych miejsc miesiac w miesiąc. Uśmiechnięta kolacja trwa wiec koleżance nie dadzą zrobic krzywdy

Mieszkaniec Elbląga