A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakoś mnie to nic nie obchodzi, jak dla mnie mogą zlikwidować ten cały sor.
Ten szpital to dobitny przykład na to jak tusk i jego ludzie traktują Polaków. Minęło kilka dni a dyrektorka i personel nadal chodzą na wolności co jest dowodem na to że nadal nie ma praworządności.
Z jakim lekarzem podpisano umowę?
Ja sam miałem w tym miejscu przykre doświadczenie Odesłano mnie z kwitkiem Tego samego wieczoru operacja w UCK Gdańsk Nie polecam tego szpitala nawet umarlemu
Sami sobie jestescie winni, zaglosowaliscie na chytra babe i jest efekt... Czy wy wogole w tym miescie myslicie??? Liczy sie ze byleby nie z pisu czy z innej partii, kobieta siedzi przyklejona do stolka, i bezczelnie jeszcze chciala zostac poslem a wy na nia zaglosowaliscie:)) Podziekujcie sobie balwany
Co się dzieje w naszym Elblągu sor uśmierca a milicja Elbląska katuje na śmierć ?
Każda nieuzasadniona wizyta w SOR lub nieuzasadnione wezwanie karetki pogotowia powinna być płatne
bo SOR w godzinach popołudniowych i nocnych został zamieniony w przychodnie bo tak zorganizowana jest publiczna służba zdrowia.
@angelraf - Opowiadasz bajki o żelaznym wilku.
W krajach cywilizacji zachodniej nie ma możliwości łączenia pracy w publicznej służbie zdrowia z prywatką. Oto panaceum na rozwiązanie problemów w polskiej służbie zdrowia.
Panie Redaktorze Gruchalski, piszecie o SOR i dobrze, mimo Waszych znanych sympatii. Jednak ani słowa o obecności w firmach obsługujących członków rodzin kierownictwa szpitala. Czy tak jest ? Co wskazują umowy, czy dają przywileje? Jakie środki tam płyną? Komentarze wskazują na to, ale bez podjęcia tematu przez Redakcję. Prosilibyśmy więc postawić kropkę nad i, przynajmniej na teraz. Oczekujemy więc!