UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zatroskany pacjent - Największą barierą pomiędzy pacjentem i lekarzem jest narzucony system. Nie doznałam krzywdy? A skąd ten wniosek? Ten właśnie lekarz dał mi szansę, a ja z niej skorzystałam w porę, by uniknąć operacji. A już czułam, jak rąbek sukienki trafiał pomiędzy systemowe zębatki... Mam na swoim koncie całą masę złych rozpoznań, chybionych, wręcz zgubnych porad. Nie dyskutuję z nimi dopóty, dopóki nie ma zagrożenia życia.

Medium

Anuluj